V Coworkingu Cvernovka rozvíjame mladých ľudí a dospelých v oblasti podnikateľských zručností a sociálnych inovácií a usilujeme sa o posilnenie postavenia žien v biznise.

Naše projekty

Social Impact Award

Social Impact Award je bezplatný medzinárodný vzdelávací a inkubačný program pre sociálne inovatívne projekty v rannom štádiu. Počas celého roka vzdelávame a podporujeme mladých sociálnych inovátorov a odmeňujeme tie najlepšie podnikateľské nápady s pozitívnym dopadom na spoločnosť.

Viac

Akadémia pre podnikavé ženy

Online vzdelávací program zameraný na rozvoj podnikateľských zručností žien každého veku z celého Slovenska. Účastníčky programu absolvujú spoločné prednášky, workshopy a “kruhy zdieľania” doplnené o individuálny mentoring. Akadémiu realizujeme 2x ročne v spoluprácu s Link Coworking v Banskej Bystrici, a to vždy na jar a na jeseň.

Viac

BeTheChange

Bezplatný vzdelávací a rozvojový program pre mladých ľudí vo veku 18-26 rokov. Počas 4- mesačného programu účastníci absolvujú prednášky a workshopy zamerané na rozvoj podnikateľských zručností, stretnutia s inšpiratívnymi podnikateľmi a individuálny mentoring.

Viac

Asociácia coworkingových centier na Slovensku

Prepájame a sieťujeme coworkingy zo všetkých kútov Slovenska s cieľom zdieľať svoje skúsenosti a know-how a spoločne rozvíjať podnikateľský ekosystém na Slovensku.

Viac

Za možnosť realizovať tieto projekty vďačíme našim partnerom.
Ak sa medzi nich chcete pridať aj vy, napíšete nám na: michala@coworkingcvernovka.sk.