Coworking Cvernovka

Bezplatný 3-mesačný vzdelávací program pre novú generáciu sociálnych inovátoriek a inovátorov

Registrácia

Dojmy účastníkov a účastníčiek BeTheChange v 2021

Spolu pätnástim participantom vzdelávaci program BeTheCange umožnil získať nové vedomosti v oblasti sociálneho podnikania a vďaka účasti a aktivite svoj podnikateľský nápad rozvinuli a posunuli sa dopredu. Nižšie si môžeš prečítať, čo o programe BeTheCange povedali bývali absolventi.

Ivana Zimániová

Sekáč

Program mi pomohol k uprataniu si myšlienok a vízie projektu, ale možno aj také smerovanie jednotlivých fáz, čo mám očakávať a naopak čo by som nemala. BeTheChange bolo úžasným odrazovým mostíkom nielen v kariérnom smere, ale aj v osobnostnom a súkromnom profilovaní.

Účastníčka BeTheChange 2021

Anna Luptáková

Online platforma pre včelárov a spotrebiteľov slovenských medov.

Program mi pomohol uvedomiť si, že zisk je sekundárny. Na prvom mieste by som mala riešiť spoločensky prospešnú službu. Veľké ďakujem! Bolo to veľmi pekne zorganizované. Stretla som úžasných ľudí, boli sme v super priestoroch a ešte sme sa aj dobre najedli.

Účastníčka BeTheChange 2021

Adam Kumičík

Skraj

Získali sme komplexný prehľad v oblasti sociálneho podnikania, dostali sme veľmi veľa rád. Vďaka programu som nadobudol veľmi veľa myšlienok ako zlepšiť svoj projekt a celkovo naštartoval viac odhodlanie začať jednať.

Účastník BeTheChange 2021

Lujza Paljusová

Kunstkamera

Uvedomila som si, že môj projekt je zatiaľ len sen, na ktorom treba veľa popracovať. Naopak, našla som spôsoby ako rozvinúť projekt, na ktorom pracujem dlhodobo.

Účastníčka BeTheChange 2021

Samuel Hunčaga

Kariérna akadémia

Som nesmierne rád, že som sa mohol takéhoto obohacujúceho programu zúčastniť. Bola to jedinečná skúsenosť ako získať základné vedomosti pre rozvoj svojho projektu a zároveň byť v kontakte so skúsenými odborníkmi z rôznych sfér.

Účastník BeTheChange 2021

Valentina Huckova

zero-waste kreativne workshopy

Získala som finančne orientované myslenie, celkovo aj to, že nemôžem len snívať o projekte, ale musím sa nad ním racionálne zamyslieť.

Účastníčka BeTheChange 2021

Pavol Banáš

Vyskilluj - interaktívny seriál, pri ktorom sa poriadne zapotíš!

S projektom Vyskilluj som vo fáze, kedy sa to celé ešte stále kreuje a dostáva do konkrétnejšej podoby. Preto som veľmi vďačný za každú príležitosť porozprávať sa o tomto koncepte s nezainterezovanými ľuďmi, vypočuť si ich názory, postrehy a feedback a tiež dozvedieť sa niečo nové od skúsenejších ľudí. Mojou motiváciou bolo teda posunúť sa s týmto projektom ďalej a získať nové podnety a impulzy.

Účastník BeTheChange 2021

Toto podujatie bolo podporené z dotácií Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu v oblasti práce s mládežou, ktoré administruje NIVAM – Národný inštitút vzdelávania a mládeže.

Coworking Cvernovka

Račianska 78
831 02 Bratislava

© 2017 – 2022 Idey s.r.o Všetky práva vyhradené.