Coworking Cvernovka

Bezplatný 3-mesačný vzdelávací program pre novú generáciu sociálnych inovátoriek a inovátorov

Registrácia

Máš hlavu plnú nápadov? Stále vymýšľaš ako zmeniť veci okolo seba k lepšiemu, ale chýba ti podpora okolia? Chceš začať podnikať, ale zatiaľ neprišlo to správne nakopnutie? Prihlás sa do nášho programu pre sociálne inovátorky a inovátorov a spoločne tvoje nápady premeníme na fungujúce podnikanie, ktoré bude popri generovaní zisku generovať aj pridanú hodnotu pre spoločnosť.

Vzdelávací a mentoringový program sociálnych inovácií BeTheChange otvára v októbri 2022 svoj druhý ročník. Program je určený pre aktívnych mladých ľudí vo veku 18-26 rokov.

Účasťou v programe získaš nové poznatky z oblasti sociálneho podnikania, posilníš svoje podnikateľské zručnosti, rozvinieš osobné predpoklady a získaš mentoring od úspešných slovenských podnikateľov a zároveň dostaneš potrebnú podporu na zrealizovanie tvojich inovatívnych nápadov.

Program pozostáva z niekoľkých formátov, ktoré kombinujú online a offline stretnutia a teoretické vedomosti s praktickým nácvikom a skúsenosťami z reálneho života.

  • 1 víkendové úvodné stretnutie (14. - 16.10.2022)
  • 5 vzdelávacích workshopov v Coworkingu Cvernovka
  • 6 online prednášok s expertmi
  • 3 diskusie s úspešnými sociálnymi inovátormi a inovátorkami
  • 1 skupinová práca na projekte

Počas programu všetci účastníci pracujú na rozvoji svojich projektov, ktoré následne predstavia pred porotou. Porota vyberie 2 najlepšie projekty, ktoré získajú finančnú podporu vo výške 1000 EUR a ročné členstvo v Coworkingu Cvernovka.

Prihlasovanie je otvorené do 5.10.2022

Prihlás sa ešte dnes

Pozri sa, ako vyzeral prvý ročník programu BeTheChange:

Toto podujatie bolo podporené z dotácií Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu v oblasti práce s mládežou, ktoré administruje NIVAM – Národný inštitút vzdelávania a mládeže.

logo - Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
logo - Národný inštitút vzdelávania a mládeže
logo - Coworking Cvernovka
logo - Kolabo Coworking
Coworking Cvernovka

Račianska 78
831 02 Bratislava

© 2017 – 2022 Idey s.r.o Všetky práva vyhradené.